Ważne wydarzenia i uroczystości rok 2017/2018


Żegnaj lato , Witaj jesień !

 

W przedszkolnym holu
gwar i zabaw czas.
Już odeszło lato –
jesień wita nas.
Chociaż lata żal,
bo chłodniej się zrobiło,
to jak zawsze w PS 8
na festynie było miło.

 Wspólnie z rodzicami

jesień witaliśmy,
do pląsów i zabaw
ochoczo stawaliśmy.
Były konkursy
i sportowe zmagania,
pyszne ziemniaczane dania 
i czas do pogadania.

Wszystkim dziękujemy
za wspólną zabawę,
a za rok znów zapraszamy
na z kartofla potrawę 

 

 


Koncert Filharmonii białostockiej w październiku 


Obrady Optymistycznego Sejmu

We środę 18 października w naszym przedszkolu miało miejsce ważne wydarzenie. Na holu przedszkolnym trwały obrady Optymistycznego Sejmu. Wybrani wcześniej: Marszałek - Hania G. oraz Wicemarszałek- Idia  wraz z Sekretarzem Hanią B czuwali nad prawidłowym przebiegiem obrad.Marszałek udzielała głosu zgłaszającym się Posłankom i Posłom, a Ci, wypowiadali się jak w przedszkolu zachować się należy, i czego robić nie wolno. Każdy chętny mógł zabrać głos, skrupulatnie notowany na tablicy.


 Październikowy występ Teatru Pod Orzełkiem

 


 

Piżama party 

W poniedziałek 27 listopada odbyło się Piżamowe Party w Przedszkolu. Tego dnia wszystkie przedszkolaki przybyły do przedszkola z podusiami,maskotkami i latarkami ubrane oczywiście w piżamkę , również panie bawiły się w strojach piżamowych .

 


 

Optymistyczny sejm - ustawa o samodzielności 


Hej kolęda kolęda - koncert filharmonii


 

Pasowanie na Przedszkolaka i Mikołajki 

6 grudnia 2017 to dzień wyjątkowy dla nowoprzyjętych dzieci, gdyż tego dnia zostały one pasowane na „prawdziwych” PRZEDSZKOLAKÓW. Odwiedził nas również wyjątkowy gość oczekiwany przez cały rok przez dzieci :) Kto to taki?

Spotkanie wigilijne
Święta to czas niezwykły, czas magiczny, czas dobroci, refleksji nad tym co ważne i istotne. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewane kolędy, życzenia i obdarowywanie się prezentami– wszystko to szczególnie
nas łączy. We środę , 20 grudnia magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości udzieliła się wszystkim dzieciom z naszego przedszkola.Świąteczny nastrój podkreśliło przedstawienie jasełkowe wystawione przez Rodziców. Radość w oczach dziecka widzacego mamę czy tatę w przedstawieniu jasełkowym - bezcenne :D Serdecznie dziękujemy Rodzicom trud włożony w przygotowanie oraz wykonanie