Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Nasze Sukcesy


11.06.2013

Wesołe Nutki

Zespół flazoletowy WESOŁE NUTKI brał udział w popisach flazoletowych pod nazwą "Popisy zajęć dodatkowych w przedszkolach" . Dzieci zagrały utwór pt "Taniec i tylko taniec". Konkurs został zorganizowany przez Departament Edukacji i Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

21.05.2013

"NAJLEPSZY W WARCABY"

W VII EDYCJI KONKURSU NAJLEPSZY W WARCABY  zorganizowanego w PS NR 26  w Białysmtoku reprezentowali nas dzielnie Borys i Michał z gr IV. Serdecznie gratulujemy !

21.05.2013

XI EDYCJA FESTIWALU PIOSENKI I TAŃCA

Dnia 14 maja dzieci z gr III brały udziałw XI Edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Tańca naszego regionu w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. Został zaprezentowany taniec "Gaiczek Zielony"

17.03.2013

IX Konkurs Piosenki Autorskiej

 Piosenkę napisaną przez Zofię Marszałek wykonała Kamila Kosińska 14.03.2013. Kamila została wyróżniona przez jury. GRATULACJE !!

Kacper i Zuzia
Kacper i Zuzia
10.12.2012

Rozwijamy talenty muzyczne

Zuzia oraz Kacper z grupy II dzielnie reprezentowali nas na festiwalu Piosenki Jesiennej organizowanej przez Przedszkole Samorządowe nr 51. Serdecznie Gratulujemy !!!