Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Kolor fioletowy


TECZKA FIOLETOWA

PROMOCJA

 

Przedszkola coraz częściej konkurują ze sobą, oferując interesujące programy, zaspakajając coraz wyższe oczekiwania rodziców i dzieci. My, dbamy o promocję przedszkola w środowisku lokalnym. Przekonujemy do nas rodziców, badamy ich opinie o przedszkolu, zbieramy, analizujemy i w miarę możliwości uwzględniamy propozycje. Reklama stała sie przedszkolną
rzeczywistością.
W ramach promocji przedszkola realizujemy następujące zadania: 

 

WSPÓŁPRACA Z MEDIAMI

 

Dbamy o to, aby w lokalnej prasie "Podlaskie weści oświatowe" pisano o naszym przedszkolu w miarę często i dobrze.

 

PROWADZENIE STRONY INTERNETOWEJ-AKTUALNOŚCI Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Stronę internetową przedszkola prowadzimy od kilku lat. Oprócz podstawowych informacji: godzin otwarcia, rozkładu dnia, ilości oddziałów można również zapoznać się z realizowanymi programami,wykorzystywanymi metodami pracy z dziećmi.Zamieszczona jest również oferta zajęć dodatkowych, organizowane uroczystości i wycieczki.

 

 

GAZETKA PRZEDSZKOLNA „OPTYMISTYCZNYPRZEDSZKOLACZEK

 

Jest to gazetka dla dzieci i rodziców.
Są w niej porady dla rodziców, łamigłówki i zadania konkursowe dla dzieci.Wydawana 4 razy w roku szkolnym.

 

AKCJA POMOCY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA W BIAŁYMSTOKU ORAZ FUNDACJI KOTKOWO 

 

Zbliżająca się zima, to czas kiedy należy pomyśleć o bezdomnych czworonogach. Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom znalazła stałe miejsce w harmonogramie działań
przedszkola. Coroczna zbiórka karmy i materiałów do ocieplania bud przynosi wspaniałe efekty. Dzieci, rodzice i personel przedszkola nigdy nie zawiedli.

 

AKCJE PROEKOLOGICZNE - ZBIÓRKA BATERII, TONERÓW I MAKULATURY