Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Fundacja Studencka Młodzi Młodym


Nasze Przedszkole słało się Partnerem  Fundacji „Młodzi - Młodym”.

 

Celem Fundacji jest  nie tylko pomoc osobom niepełnosprawnym, ale także aktywne wspieranie szkół, klubów sportowych, stowarzyszeń , placówek kulturalnych, schronisk dla zwierząt i wszelkich inicjatyw twórczych. Organizacji uniwersalnej, która skupi pod swoimi skrzydłami rzesze młodych i utalentowanych osób. Fundacji, która stanie się platformą porozumienia i współpracy młodego pokolenia działającą nie tylko w Częstochowie, ale na terenie całego kraju.

Dzięki współpracy z Fundacją "Młodzi Młodym" nasze Przedszkole ma możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych. Zwracamy się więc z prośbą o przekazanie 1% podatku na Przedszkole Samorządowe Nr 8 w Białymstoku. Zapewniamy, że pozyskane środki finansowe zostaną dobrze wykorzystane i przeznaczone na potrzeby naszych dzieci.

[pobierz] 3.0 MB

Jak przekazać 1% podatku - plik do pobrania 

Można też skorzystać z programów do rozliczenia podatku na stronie Fundacji 

FUNDACJA MŁODZI MŁODYM - KLIK 

Zapraszamy do odwiedzania i wspierania  naszego profilu na stronie fundacji 

NASZ PROFIL - kliknij 

 

Zapraszamy i zachęcamy Państwa do wspomożenia naszych starań na rzecz polepszenia warunków nauki uczniów naszej placówki.

Prosimy o przekazanie naszej prośby Państwa Bliskim, Znajomym oraz wszystkim Przyjaciołom naszej szkoły i zapoznanie się ze szczegółami akcji na stronie Fundacji.

Z góry dziękujemy !